İptal ve İade Koşulları

İade koşullarımız

Firmamızdan satın aldığınız Alan adı, SSL sertifikası, plesk panel , Tasarım, Sunucu Destek ve Sunucu hizmetleri hariç, Hosting[Reseller, Web Tasarım Hizmeti, Radyo, SEO] hizmetlerimizin 15 gün içinde sorgusuz 100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır. Alan adı tescilleri otomatik olarak ICANN ve METU tarafından yapıldığı için , iade söz konusu değildir. Oluşabilecek teknik sorulardan ötürü yasanan veri kayıplarında verilerinin yedeğini almak tamamen müşterinin sorumluluğundadır. Veri kaybı konusunda hiç bir müşteri hak talep edemez.

İptal koşullarımız

Firmamızdan aldığınız hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız ve paketi iptal seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bir sonraki ay hesabınız için fatura oluşturulmayacaktır .Oyun sunucularında sadece VIP Paket 100 saldırı koruma kapsamındadır. Diğer sunucularda 100 mbit üzeri saldırılarda koruma sağlanmamaktadır bu nedenle vip paket dışında para iadesi yapılmamaktadır

Garanti Şartları

Kullanım sözleşmesinde , garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır. Bu sayfaya ulaşmak için tıklayınız.

Uyarı ve koşullar ile ilgili olarak aklınıza takılan soruları iletişim mail adresine yazabilirsiniz.